Профорієнтаційна робота

Викладач кафедри загальної та практичної психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка доцент Гончарук Н.М. у рамках виконання плану заходів з профорієнтаційної роботи  20 жовтня 2017 року відвідала Кам’янець-Подільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2  імені Т.Г. Шевченка та Кам’янець-Подільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 8.

Під час проведених зустрічей було повідомлено про можливість отримання вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка; правила прийому до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в 2018 році; перелік освітньо-кваліфікаційних рівнів та напрямів підготовки (спеціальностей), за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання; були роздані рекламно-агітаційні матеріали про структуру та систему підготовки фахівців на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології.