Профорієнтаційна робота у школах Кам'янець-Подільського

Викладач кафедри загальної та практичної психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка доцент Славіна Н.С. у рамках виконання плану заходів з профорієнтаційної роботи  24 жовтня 2017 року відвідала Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс №13 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням польської мови і гімназії, Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії, Кам’янець-Подільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 15.

Під час проведених зустрічей було повідомлено про можливість отримання вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології за напрямком «Психологія», про умови  вступу, термін прийому документів на навчання за освітньо-кваліфікаційними програмами підготовки бакалавра на денну, заочну форми навчання, були роздані рекламно-агітаційні матеріали про структуру та систему підготовки фахівців на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології.