Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДРС у 2017-2018 н.р.

У роботі секції «Психологія» (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології) було заслухано доповіді студентів спеціальності «Психологія».

Керівник: Онуфрієва Л.А., кандидат психологічних наук, доцент.

Секретар: Чеканська О.А., кандидат психологічних наук, старший викладач.

Кращими у секції «Психологія» (кафедра загальної та практичної психології) визнано доповіді:

1 місце – Кацел Анжеліка Октовіянівна, студентка 1 курсу спеціальності «Психологія».

2 місце – Калинюк Юлія Вікторівна, студентка 1 курсу спеціальності «Психологія».

3 місце – Кобельська Ірина Анатоліївна, студентка 4 курсу спеціальності «Психологія».

У роботі підсекції «Актуальні проблеми сучасної психології» (аудиторія 21а факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) було заслухано доповіді 19 студентів.

Керівник: Ващенко І.В., доктор психологічних наук, професор.

Секретар: Куриця Д.І., кандидат психологічних наук, старший викладач.

Кращими у підсекції «Актуальні проблеми сучасної психології» (кафедра загальної та практичної психології) визнано доповіді:

1 місце – Сендега С. О., студентка 1 курсу спеціальності «Психологія».

2 місце – Проданчук Б. В., студентка 2 курсу спеціальності «Психологія».

3 місце – Комарніцька К. Ю., студентка 4 курсу спеціальності «Психологія».

У роботі підсекції «Психології діяльності особистості в особливих умовах» (аудиторія 22 факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) було заслухано доповіді 12 студентів.

Керівник: Гоцуляк Н.Є., кандидат психологічних наук, доцент

Секретар: Сімко Р.Т., кандидат психологічних наук, доцент кафедри

Кращими у підсекції «Психології діяльності особистості в особливих умовах» (кафедра загальної та практичної психології) визнано доповіді:

1 місце – Кацел Анжеліка О., студентка 1 курсу спеціальності «Психологія».

2 місце – Беркута Б. О., студент 1 курсу спеціальності «Психологія».

3 місце – Бакицький Д. В., студент 2 курсу перепідготовки спеціаліста

спеціальності «Психологія».

У роботі підсекції «Актуальні проблеми психології особистості та міжособистісних взаємин» (аудиторія 24 факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) було заслухано доповіді 23 студентів.

Керівник: Михальська С.А., кандидат психологічних наук, доцент.

Секретар: Славіна Н.С., кандидат психологічних наук, доцент.

Кращими у підсекції «Актуальні проблеми психології особистості та міжособистісних взаємин» (кафедра загальної та практичної психології) визнано доповіді:

1 місце – Калинюк Ю. В., студентка 1 курсу спеціальності «Психологія».

2 місце – Кацел Альона О., студентка 1 курсу спеціальності «Психологія».

3 місце – Дорофєєва К. І., студентка 1 курсу спеціальності «Психологія».

У роботі підсекції «Актуальних проблем професіоналізації та трудової діяльності» (аудиторія 21 факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) було заслухано доповіді 19 студентів.

Керівник: Онуфрієва Л.А., кандидат психологічних наук, доцент, професор кафедри.

Секретар: Ренке С.О., кандидат психологічних наук, старший викладач.

Кращими у підсекції «Актуальних проблем професіоналізації та трудової діяльності» (кафедра загальної та практичної психології) визнано доповіді:

1 місце – Миколайчук А. А., студентка 3 курсу спеціальності «Психологія».

2 місце – Бадик Х. В., студентка 3 курсу спеціальності «Психологія».

3 місце – Майорова А. О., студентка 3 курсу спеціальності «Психологія».

У роботі підсекції «Психології емоційно-вольової сфери особистості та психокорекції» (аудиторія 23 факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) було заслухано доповіді 20 студентів.

Керівник: Гончарук Н.М., кандидат психологічних наук, доцент.

Секретар: Жиляк Н.В., кандидат психологічних наук, старший викладач.

Кращими у підсекції «Психології емоційно-вольової сфери особистості та психокорекції» (кафедра загальної та практичної психології) визнано доповіді:

1 місце – Мельничук Ю. В., студентка 4 курсу спеціальності «Психологія».

2 місце – Стрільчук О. В., студентка 1 курсу спеціальності «Психологія».

3 місце – Мура А. В., студентка 4 курсу спеціальності «Психологія».

У роботі підсекції «Актуальних проблем практичної психології» (аудиторія 31 факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) було заслухано доповіді 22 студентів.

Керівник: Чеканська О.А., кандидат психологічних наук, старший

викладач

Секретар: Данчук Ю.П., кандидат психологічних наук, старший викладач

Кращими у підсекції «Актуальних проблем практичної психології» (кафедра загальної та практичної психології) визнано доповіді:

1 місце – Верцімаха М. В., студентка 4 курсу спеціальності «Психологія».

2 місце – Кобельська І. А., студентка 4 курсу спеціальності «Психологія».

3 місце – Кшемінська В. В., студентка 4 курсу спеціальності «Психологія».