Олімпіада зі спеціальності «Психологія»

17-20 квітня 2018 р. студентки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології спеціальності «Психологія» Калинюк Юлія Вікторівна (І курс магістратури, науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та практичної психологія Михальська С.А.) та Кацел Альона Октовіянівна (І курс магістратури, науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та практичної психологія Гоцуляк Н.Є.) брали участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Теоретична та прикладна психологія» на базі державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний універси­тет імені Григорія Сковороди». Під час олімпіади студенти брали участь у презентаціях, майстер-класах, круглому столи. Студентки показали високий рівень володіння теоретичним матеріалом, проявили ерудованість, креативність, отримали сертифікати, грамоти у номінації «Майстер самопрезентації» з чим ми їх щиро вітаємо і бажаємо подальших творчих та наукових успіхів.

Подяки за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (Теоретична та прикладна психологія) отримали наукові керівники:  кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та практичної психологія С.А.Михальська; кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та практичної психологія Н.Є.Гоцуляк.