Практичні заняття в Хмельницькій обласній психіатричній лікарні №1

14 травня 2018 року студенти 35 та 55 груп спеціальності «Психологія» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під керівництвом викладачів кафедри загальної та практичної психології кандидата психологічних наук, доцента Михальської С.А. та кандидата психологічних наук, старшого викладача Жиляк Н.В. відвідали Хмельницьку обласну психіатричну лікарню № 1 з метою засвоєння теоретичних знань з психології.

Психолог Хмельницької обласної психіатричної лікарні №1 Ферльовська Н.С. показала основні відділення, розказала про роботу психолого-діагностичної лабораторії, а також майданчик арт-терапії. Студенти побували у дитячому відділенні, зробили дітям приємний сюрприз – подарували солодощі. Студентів вразили роботи хворих, серед яких були гарні малюнки, вироби з пластиліну.

Студенти та викладачі кафедри загальної та практичної психології висловлюють подяку керівництву Хмельницької обласної психіатричної лікарні №1 (головному лікарю Демчуку В.М., заступнику головного лікаря з лікувальної роботи Голик Г.О., практичному психологу Ферльовській Н.С.) за теплий прийом, інформативні заняття та бажають їм успіху у подальшій роботі.