ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ У ПОСНОЇ ЄЛИЗАВЕТИ

На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за спеціальністю «Загальна та соціальна психологія», який відбувся 22-23 квітня 2020 року (м. Херсон, Херсонський державний університет), наш факультет і спеціальність 053 «Психологія» представляла студентка 4 курсу спеціальності 053 Психологія Посна Єлизавета Олександрівна. Тема роботи «Індивідуально-психологічні особливості комунікативної діяльності майбутніх фахівців соціономічних професій».
  За результатами участі у конкурсі студентка виборола диплом ІІІ ступеня.
 Щиро вітаємо студентку 4 курсу спеціальності 053 Психологія Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Посну Єлизавету Олександрівну із отриманням диплома Ш ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Загальна та соціальна психологія».
 Тема наукової роботи: «Індивідуально-психологічні особливості комунікативної діяльності майбутніх фахівців соціономічних професій» (науковий керівник – кандидат психологічних наук, професор кафедри загальної та практичної психології Онуфрієва Л.А.).