Збірник наукових праць «Проблеми сучасної психології» проінденсовано в Index Copernicus за 2022 рік

Збірник наукових праць «Проблеми сучасної психології» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України (ISSN: 2227-6246, 2663-6956) позитивно пройшов процес оцінки та проіндексований у базі даних ICI Journals Master List за 2022 рік.

На основі перевірки інформації щодо функціонування журналу у 2022 році розраховано значення його параметричної міцності (показник ICV).
Оцінка потенціалу індексації ICV 2022 = 100,00
Index Copernicus (IC).
Index Copernicus (IC) представляє собою міжнародну онлайнову базу даних, що була створена в 1999 році в Польщі.
 Index Copernicus (IC) включає індексування, ранжування та реферування журналів, а також є платформою для наукової співпраці та виконання спільних наукових проєктів. База даних має кілька інструментів оцінки продуктивності, які дозволяють відслідковувати рівень наукових робіт і публікацій, окремих вчених або науково-дослідних установ.