Зустріч в Інституті психології імені Г.С. Костюка

19 грудня 2019 р. кандидат психологічних наук, професор кафедри, завідувач кафедри загальної та практичної психології Онуфрієва Л.А., перебуваючи в Інституті психології імені Г.С. Костюка НАПН України, зустрілась із колегами Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Під час теплої зустрічі жваво обговорювались майбутні перспективи наукового співробітництва у наступному 2020 році між кафедрою загальної та практичної психології  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та кафедрою педагогічної та вікової психології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (завідувач кафедри Гошовський Я.О., доктор психологічних наук, професор) та кафедрою практичної психології та безпеки життєдіяльності Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (завідувач кафедри – Мушкевич М.І., кандидат психологічних наук, доцент).