Навчальна практика

20 січня 2020 року проведено настановчу конференцію з навчальної психологічної практики студентів 2-го курсу спеціальності 053 Психологія.
      Метою та завданнями практики є знайомство майбутніх психологів з роботою психологічної служби школи, змістом, формами та методами діяльності практичного психолога. Впродовж усього періоду практики студенти відвідуватимуть та аналізуватимуть діагностичні, корекційні, психопрофілактичні заняття, які проводитимуться психологом, перейматимуть інноваційний досвід.
     Під час практики майбутні психологи матимуть можливіть ознайомитись із колом психологічних проблем і завданнями практичного психолога в освітньому закладі. Студенти-практиканти братимуть участь у психологічних заходах установи відповідно до річного плану роботи практичного психолога, проводитимуть психопрофілактичну роботу, виконуватимуть індивідуальні навчально-дослідні завдання.
     Отже, бажаємо майбутнім психологам успішного проходження своєї першої навчальної практики!