Вітаємо з успішним захистом дисертації!

Щиро вітаємо  завідувача кафедри загальної та практичної психології Ліану Анатоліївну Онуфрієву з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук за спеціальністю 19.00.05 – соціальна психологія; психологія соціальної роботи. Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!

Колектив кафедри
                                                             загальної та практичної психології