Профорієнтаційна зустріч з учнями Чемеровеччини

19 жовтня 2021 року випускники загальної середньої освіти Чемеровецької селищної територіальної громади зустрілися з науково-педагогічними працівниками К-ПНУ. Було відвідано Чемеровецький навчально-виховний комплекс №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК, Чемеровецький навчально-виховний комплекс №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія», Жердянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Зарічанський ліцей і Кугаєвецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.
   Із майбутніми абітурієнтами поспілкувалась Юлія Данчук, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри загальної та практичної психології.
  Випускникам було надано вичерпну інформацію щодо навчання за спеціальністю «Психологія», правила вступу, перелік дисциплін зовнішнього незалежного оцінювання. Старшокласники отримали практичні поради і рекомендації з успішного вибору свого професійного шляху.