Нагородження за результатами рейтингу успішності студентів у 2020-2021 н.р. у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка

22 жовтня відбулося вже традиційне нагородження переможців рейтингу успішності студентів за результатами 2020-2021 н.р. у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.
  За результатами рейтингу успішності студентів у 2020-2021 н.р. на факультеті спеціальної освіти, психології та соціальної роботи 1 місце посіла студентка Ps1-M20 групи спеціальності 053 «Психологія» Дук Єлизавета Олександрівна.
 Студентка отримала цінний подарунок та грошову нагороду за високі показники в навчальній, науковій та громадській діяльності.
 Щиро вітаємо Дук Єлизавету із перемогою! Зичимо подальших успіхів та досягнення високих цілей!