Майстер-клас «Робота з тілесними проявами психологічної травми людини»

29 березня 2022 року в рамках заходів до 30-річчя факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка доцентом кафедри загальної та практичної психології Гоцуляк Н.Є. проведено теоретично-практичний майстер-клас «Робота з тілесними проявами психологічної травми людини».
   До заходу долучилися студенти, викладачі, фахівці допоміжних професій сфери «людина-людина» та ін.
  Тема заходу є актуальною, учасники активно обговорювали роль психолога та значення психологічної допомоги у наші складні часи, коли українці потерпають від війни та російської агресії.
  По завершенню заходу окреслено подальші перспективи психологічної допомоги населенню.