Архів за день 01.05.2022

Звітна конференція за підсумками навчальної психологічної практики

29 квітня 2022 року відбулася звітна онлайн-конференція за підсумками навчальної психологічної практики для студентів ІІ курсу Ps1-B20 групи на платформі Google Meet.
 Навчальну психологічну практику здобувачі вищої освіти проходили із застосуванням технологій дистанційного навчання в терміни з 28.03.2022 р. по 22.04.2022 р. на базі: Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 із поглибленим вивченням німецької мови та Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8.
 Захист практики відбувався із демонстрацією мультимедійних презентацій. Студенти ділилися результатами роботи, враженнями, які отримали за час проходження практики, брали активну участь у дискусії та зазначили, що переконані у правильності вибору своєї майбутньої професії.