Співпраця кафедри зі стейкхолдерами

На сучасному етапі розвитку системи вищої освіти співпраця зі стейкхолдерами є запорукою успішної підготовки майбутніх фахівців.
   Науково-педагогічні працівники кафедри загальної та практичної психології активно співпрацюють зі стейкхолдерами в контексті науково-теоретичної та методичної допомоги.

За високий професіоналізм, багаторічну плідну співпрацю із науково-педагогічними працівниками кафедри загальної та практичної психології К-ПНУ імені Івана Огієнка у підготовці конкурентоздатних фахівців, активну участь у проведенні спільних науково-практичних заходів із залученням здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія, відзначено Подяками КПНУ імені Івана Огієнка стейкхолдерів спеціальності 053 Психологія:
1. Мельника Сергія Васильовича – начальника управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області.
2. Гринишину Галину Іванівну – психолога Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Турбота».
3. Поліщука Віталія Аркадійовича – психолога відділення Клініки дружньої до молоді, КНП «Кам’янець-Подільський перинатальний центр».
4. Романовську Крістіну Олегівну – фахівця Кам’янець-Подільського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Хмельницької області.
5. Баженову Оксану Миколаївну – психолога Кам’янець-Подільської НВК 14 у складі СЗОШ I ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії.
6. Давиденко Галину Леонідівну – директора «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Дунаєвецької міської ради.
7. Пихальського Ігоря Миколайовича – директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дунаєвецької міської ради.
8. Савель Ірину Сергіївну – психолога-методиста, практичного психолога вищої категорії Кам’янець-Подільської ЗОШ 17 I-III ступенів, психотерапевта за методом символдрами Міжнародного товариства кататимного переживання образів Інституту розвитку символдрами і глибинної психології.

Щиро дякуємо за співпрацю та сподіваємось на подальше співробітництво!

Колектив кафедри загальної та практичної психології