Звітна конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи в 2022 році

1-2 березня 2023 року відбулася звітна наукова конференція за підсумками науково-дослідної роботи викладачів, докторантів і аспірантів університету в 2022 році.

Під час роботи підсекції «Загальної та практичної психології» було заслухано 10 доповідей. У роботі взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри загальної та практичної психології. Також, як слухачі, до конференції долучились здобувачі вищої освіти і стейкхолдери.
  Усі доповіді викладачів кафедри відзначались актуальністю, теоретичною та практичною значущістю. Учасники підсекції підвели підсумки наукової діяльності у 2022 році та окреслили її плани на найближчу перспективу у 2023 році.
  За підсумками роботи звітної конференції планується видання наукового збірника.