Настановна конференція з виробничої переддипломної практики

30 березня 2023 року відбулася настановна конференція здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня  спеціальності 053 Психологія з виробничої переддипломної практики.

У настановній конференції взяли участь здобувачі вищої освіти Ps1-B19 групи, завідувач кафедри загальної та практичної психології, доктор психологічних наук, професор Онуфрієва Л.А., доктор психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Гончарук Н.М., кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Чайковська О.М. та провідний фахівець навчального відділу Кукул В.О.
 Наталія Гончарук ознайомила здобувачів вищої освіти зі змістом та завданнями практики, правилами техніки безпеки.  Під час конференції було обговорено вимоги до звітної документації та особливості проходження практики