Міжнародна науково-практична конференція «Освіта та наука крізь виклики сьогодення»

Науково-педагогічні працівники кафедри загальної та практичної психології долучилися до марафону, який проходив у рамках Міжнародної науково-практичної конференції «ОСВІТА ТА НАУКА КРІЗЬ ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ». Марафон проводився з 17.05.23 по 19.05.23 року.

Захід було організовано Комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради за співучасті Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Інституту педагогіки НАПН України, Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Інституту цифровізації НАПН України, Державної установи «Український інститут розвитку освіти», Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Комунального Вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради, Інституту професійного розвитку по Північно-Казахстанській області (м. Петропавловськ, Республіка Казахстан), The LEGO Foundation (Королівство Данія), Základníuměleckáškola (м. Дєчін, Чеська Республіка).
   Доцент кафедри загальної та практичної психології Гоцуляк Н.Є. виступила спікером з темою «Робота з травмою втрати», де розкрила особливості тлумачення «втрати» в психології та ознайомила учасників марафону з психологічним інструментарієм у роботі з травмою втрати.