Гостьова лекція для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

20 жовтня 2023 року для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 «Психологія» проведено гостьову лекцію «Сучасні психотренінгові технології».

Гостьовим лектором виступила Диса Олена Вікторівна – кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогічної та вікової психології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
  Доцентом Дисою О.В. було розкрито питання психологічного супроводу студентів на етапі адаптації до навчання у ЗВО та запропоновано програму соціально-психологічного тренінгу ефективної адаптації для першокурсників.
  Дякуємо шановному лектору Дисі Олені Вікторівні за цікаву та змістовну лекцію. Сподіваємось на нашу подальшу плідну співпрацю!