Співпраця закладів вищої освіти з питань моніторингу освітніх програм

З метою покращення якості освіти і підготовки майбутніх фахівців 09 жовтня 2023 року відбувся міжкафедральний науково-методичний семінар «Моніторинг освітніх програм ОС «Бакалавр», ОС «Магістр» спеціальності 053«Психологія».

У заході взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри загальної та практичної психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (завідувач кафедри професор Онуфрієва Л.А, доценти Чайковська О.М., Гоцуляк Н.Є.) і завідувач кафедри педагогічної та вікової психології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара кандидат психологічних наук, доцент Диса Олена Вікторівна.
 Під час роботи міжкафедрального науково-методичного семінару учасниками акцентовано увагу на оновленні змісту освітніх компонент ОПП ОС «Бакалавр», ОС «Магістр».
 За підсумками роботи науково-методичного семінару прийнято ухвалу продовжувати подальшу співпрацю кафедри загальної та практичної психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка і кафедри педагогічної та вікової психології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відповідно до укладеного договору між закладами вищої освіти.