Подяки стейкхолдерам ОПП Психологія

Науково-педагогічні працівники кафедри загальної та практичної психології активно співпрацюють зі стейкхолдерами для забезпечення якісної підготовки майбутніх фахівців-психологів.

За високий професіоналізм, багаторічну плідну співпрацю із науково-педагогічними працівниками кафедри загальної та практичної психології К-ПНУ імені Івана Огієнка у підготовці конкурентоздатних фахівців, активну участь у проведенні спільних науково-практичних заходів із залученням здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія у 2023 році, відзначено Подяками КПНУ імені Івана Огієнка стейкхолдерів спеціальності 053 Психологія:
1. Мельника Сергія Васильовича – начальника управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області.
2. Гринишину Галину Іванівну – психолога Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Турбота».
3. Поліщука Віталія Аркадійовича – психолога Кам’янець-Подільського Центру для сім’ї, дітей та молоді.
4. Баженову Оксану Миколаївну – психолога Кам’янець-Подільського ліцею № 14 з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії.
5. Калинюк Євгенію Миколаївну – начальника відділу дошкільної та інклюзивної освіти управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області.
6. Ільницьку Ларису Василівну – директора Інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області.
7. Чижевську Оксану Михайлівну – директора Кам’янець-Подільського ліцею №15.
8. Ковтун Еліну Вікторівну – директора Кам’янець-Подільського Центру для сім’ї, дітей та молоді.

Щиро дякуємо за співпрацю та сподіваємось на подальше співробітництво!
                                                                             Колектив кафедри загальної та практичної психології