Гостьова лекція для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

22 березня 2024 року для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 «Психологія» прочитано гостьову лекцію із освітньої компоненти «Основи психодрами» на тему: «Ознайомлення із напрямами та методами сучасної психотерапії: психодрама».

Гостьовим лектором виступила Склянська Ольга Вадимівна – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро).
Доцентом Склянською О.В. було розкрито структуру психодрами як психотерапевтичного методу та акцентовано увагу на гуманістичних напрямах психодрами.
Студенти зацікавлено послухали лекцію, проведену доцентом Склянською О.В. на високому науково-методичному рівні.
Колектив кафедри загальної та практичної психології дякує шановній Ользі Вадимівні Склянській за можливість проведення змістовної і цікавої лекції.
Надіємось на успішне продовження практики проведення гостьових лекцій та подальшої співпраці на науковому й освітньому рівнях.
  РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!