Сертифікатна програма «Психологічна допомога дітям та дорослим в умовах війни і повоєнний період»

Якщо ви прагнене підвищити свій рівень з надання психологічної допомоги дітям та дорослим в умовах війни і повоєнний період, пропонуємо пройти навчання за сертифікованою програмою.

Мета: фахова та методична підготовка практичних психологів у контексті сучасного травмофокусованого консультування та психокорекції.
Зміст:
Психологія кризових станів і посттравматичних розладів.
Методи діагностики кризових станів особистості у психологічному консультуванні.
Особливості супроводу дітей та дорослих у ситуації горювання.
Напрямки психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок військового конфлікту.
Психологічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами в умовах війни.
Протокол із діагностики та терапії ПТСР у роботі з дітьми, підлітками та дорослими.
Травмофокусована психологічна терапія.
Психосоматика та тілесно-орієнтована психотерапія.
Психологічна реабілітація або реабілітаційні засоби /моделі психологічної допомоги.
Психоедукація та робота з моделлю BASIC PH.
Інтегративна арт-терапія у системі психоемоційної підтримки дітей та дорослих в умовах війни.
Етапи арттерапевтичної роботи з дітьми і дорослими, які пережили травмівні події.
Арт-терапевтичні методики для застосування на етапі стабілізації.
Арт-терапевтичні методики для застосування на етапі опрацювання травмівного досвіду
Арт-терапевтичні методики для застосування на етапі особистісного відновлення.
Формування резилієнтності особистості в психологічному консультуванні та психокорекції.
Спікери:
Гоцуляк Наталія Євгенівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та практичної психології, керівник Української Асоціації сімейних психологів (Кам’янець-Подільське відділення);
Логвіна Оксана Анатоліївна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та практичної психології;
Данчук Юлія Петрівна, кандидат психологічних наук, доцент, старший викладач кафедри загальної та практичної психології;
Дідик Наталія Михайлівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології освіти.