День відкритих дверей на факультеті спеціальної освіти, психології і соціальної роботи

Факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи 1 квітня 2024 року відзначив свій 32 День народження!
 Викладачі кафедри загальної та практичної психології та здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія активно долучилися до участі у заходах з нагоди свята: в благодійній ярмарці, благодійного аукціону, безпрограшної лотереї за донат на ЗСУ.

Для випускників закладів середньої освіти науково-педагогічні працівники факультету разом зі здобувачами вищої освіти провели День відкритих дверей. Абітурієнтів ознайомили зі спеціальностями, які можна здобути на факультеті.
 Учні змогли уявити і відчути себе здобувачами вищої освіти, зрозуміти особливості кожної професії, дізнатися про те, що вивчають на кожній із спеціальностей, і як здобуті знання допоможуть у майбутньому, де можна працювати після завершення навчання тощо.
 Усі зібрані кошти передано на потреби ЗСУ!
Дякуємо Збройним силам України за можливість працювати, творити, навчати!
Разом ми сила!
Разом до Перемоги!