Архів за день 16.04.2021

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із галузі «Загальна та соціальна психологія»

15-16 квітня 2021 року на базі Херсонського державного університету відбулася підсумкова науково-практична інтернет-конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Загальна та соціальна психологія», у якій взяла участь Гетіна Вікторія Олегівна студентка 3 курсу спеціальності 053 Психологія (групи Ps1-B18) з темою наукової роботи «Детермінанти вибору стратегії поведінки у конфлікті» (науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та практичної психології Чайковська О.М.). За результатами участі у конкурсі студентку нагороджено дипломом ІІІ ступеня.
 Щиро вітаємо з перемогою Вікторію Гетіну та її наукового керівника кандидата психологічних наук, доцента, доцента кафедри загальної та практичної психології Чайковську Оксану Миколаївну! Бажаємо міцного здоров’я та нових перемог!