Архів за день 28.04.2021

У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка провели заходи до Всеукраїнського дня психолога

23 квітня відбулося святкування Всеукраїнського дня психолога в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Програму заходу підготувала соціально-психологічна служба К-ПНУ спільно з кафедрою загальної та практичної психології, Українською асоціацією сімейних психологів.
  У межах відзначення Дня психолога відбулась ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми психології особистості та міжособистісних взаємин», зокрема працювала «Психологічна майстерня», проходили майстер-класи і тренінги, координаторами яких були Ангеліна Калинюк («Self-менеджмент: навички досягнення особистої ефективності»); Наталія Дідик («Казкотерапія як метод вирішення особистісних проблем»); Наталія Гоцуляк («Техніки роботи зі сновидіннями»); Анна Вержук («Порядок проти хаосу: ефективні прийоми управління часом»); Анастасія Шупарська, Вікторія Гетіна («Стратегії ефективної комунікації»). Усі події Дня психолога викликали справжній інтерес у його учасників! Робота була надзвичайно продуктивною. Ми сподіваємося, що відзначення Дня психолога з кожним роком ставатиме все масштабнішим!