Архів за день 06.09.2021

Співпраця з Кам’янець-Подільським районним відділом філії державної установи «Центр пробації»

01 вересня відбулася зустріч декана факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Віталія Співака, заступника декана факультету з міжнародних зв’язків, доцента кафедри загальної та практичної психології Наталії Гоцуляк, заступника декана факультету з навчальної роботи та забезпечення якості освіти, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Наталії Дідик із фахівцем Кам’янець-Подільського районного відділу філії Державної установи “Центр пробації” у Хмельницькій області Романовською К.О.
  Під час зустрічі колеги обговорили можливість залучення фахівців установи до бінарних занять із метою покращення якості професійної підготовки майбутніх фахівців. Науково-педагогічний колектив кафедри загальної та практичної психології висловлює сподівання на продуктивну співпрацю та обмін досвідом.