Архів за день 07.09.2021

Бінарні лекції для магістрів-психологів

На кафедрі загальної та практичної психології практикується проведення бінарних лекційних занять на ОС Магістр спеціальності 053 «Психологія».
   Зокрема, доцент кафедри загальної та практичної психології Гоцуляк Н.Є. провела бінарну лекцію з дисципліни “Психологічна служба” на ОС «Магістр» спеціальності 053 «Психологія» спільно із фахівцем Кам’янець-Подільського районного відділу філії Державної установи “Центр пробації” у Хмельницькій області Романовською К.О., а кандидат психологічних наук, старший викладач Сімко Р.Т. спільно із соціальним працівником І категорії відділення соціальної допомоги вдома ТЦСО (НСП) “Турбота” Брославець Т. Ю. провели бінарну лекцію з дисципліни “Геронтопсихологія” на ОС «Магістр» спеціальності 053 «Психологія».