Привітання першокурсникам!

Шановні першокурсники!

Щиро вітаємо з початком вашого першого навчального року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка та ласкаво запрошуємо до спільноти студентів, котрі здобувають гуманний і почесний фах психолога!
 Ми раді вітати Вас у стінах нашої Alma-мater! Відтепер Ви стали частиною нашої великої родини.      Попереду Вас чекають яскраві та незабутні студентські роки. Ми бажаємо вам нових відкриттів, цікавих зустрічей і захопливої подорожі до країни нових знань і зробимо все можливе, щоб надати Вам шанс навчатися, проходити професійну практику й отримувати фахові знання!

Прийміть найщиріші вітання з високим почесним званням СТУДЕНТА УНІВЕРСИТЕТУ! Дозвольте висловити впевненість, що це звання ви будете наповнювати гідністю завдяки наполегливому навчанню та активній участі у студентському житті! Сподіваємося, що Ви будете найкращими.

З початком нового етапу у вашому житті!

Колектив кафедри загальної та практичної психології