Наші вітання

20 січня 2023 року відбулось вручення дипломів «магістра» випускникам спеціальності 053 Психологія факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Шановні випускники! Прийміть найщиріші слова вітання. Бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, натхнення, наполегливості та досягнення всіх цілей. Нехай закінчення навчання стане вашим кроком у нове щасливе майбутнє!

Колектив кафедри загальної
                                                                                           та практичної психології