Архів за день 08.02.2023

«Професійна роль психолога-консультанта у процесі консультативної допомоги» : гостьова лекція для здобувачів вищої освіти спеціальності 053 «Психологія»

08 лютого 2023 р. гостьову лекцію з теми «Професійна роль психолога-консультанта у процесі консультативної допомоги» в межах вивчення навчальної дисципліни «Психологічне консультування» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти академічної групи Ps1-B20 спеціальності 053 Психологія провела Олена Сорока, кандидат психологічних наук, доцент кафедри навігації і управління судном Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія», керівник Ізмаїльського відділення Української асоціації сімейних психологів, практик, майстер, тренер НЛП, психолог, автор понад 200 наукових праць.

Читати далі