«Професійна роль психолога-консультанта у процесі консультативної допомоги» : гостьова лекція для здобувачів вищої освіти спеціальності 053 «Психологія»

08 лютого 2023 р. гостьову лекцію з теми «Професійна роль психолога-консультанта у процесі консультативної допомоги» в межах вивчення навчальної дисципліни «Психологічне консультування» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти академічної групи Ps1-B20 спеціальності 053 Психологія провела Олена Сорока, кандидат психологічних наук, доцент кафедри навігації і управління судном Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія», керівник Ізмаїльського відділення Української асоціації сімейних психологів, практик, майстер, тренер НЛП, психолог, автор понад 200 наукових праць.

Олена Анатоліївна ознайомила присутніх із цілями психологічної допомоги, структурою психологічної сесії, культурною продуктивністю практичного психолога, а також долучила студентів до обговорення практичних аспектів консультативного процесу.
Здобувачі вищої освіти вдячні лектору за отримані теоретичні знання та практичний інструментарій.
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!