До Всеукраїнського дня психолога

20 квітня до Всеукраїнського дня психолога соціально-психологічною службою університету за підтримки факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, зокрема кафедри загальної та практичної психології, було анонсовано і проведено цикл заходів для усіх, хто потребує поради, підтримки та допомоги.

З вітальним словом виступили декан факультету, кандидат психологічних наук, доцент Віталій Співак та завідувачка кафедри загальної та практичної психології, доктор психологічних наук, професор Ліана Онуфрієва.

Усі охочі мали змогу взяти участь у психологічній майстерні цікавих майстер-класів:
 • «РаДіти знову» як особистісний ресурс для психоемоційного
відновлення» (Тренер: Наталя Дідик, кандидат психологічних наук, доцент, заступник декана з навчальної роботи і забезпечення якості вищої освіти факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи);
 • «Як не потрапити в пастку життєвих сценаріїв?» (Тренер:Наталя Гоцуляк, кандидат психологічних наук, доцент, керівник Кам’янець-Подільської філії Української Асоціації сімейних психологів);
 • «Плекання особистісної резилієнтності» (Тренер: Ірина Марциновська, кандидат педагогічних наук, практичний психолог-методист);
 • «Техніки подолання стресу» (Тренер: Світлана Гумінська, координатор проекту «Діти війни», співзасновник благодійного фонду штабу громадської оборони SOS, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія);
 • «Моє майбутнє: крізь терни – до зірок» (Тренер: Діана Тетеря,тренерка ГО Ла Страда Україна, соціальний працівник Центру надання соціальної підтримки, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення).
 Учасники разом із досвідченими тренерами виконували цікаві творчі завдання з метою актуалізації внутрішніх ресурсів.

Крім того за наявності психологічного запиту було проведено безкоштовні індивідуальні консультації практичних психологів (кандидати психологічних наук, доценти Оксана Логвіна та Юлія Данчук), де усі бажаючі мали можливість бути почутими, відверто розповісти про свої емоції та проблеми без страху осуду.

Психологи соціально-психологічної служби К-ПНУ імені Івана Огієнка постійно знаходяться на варті психологічного здоров’я усіх здобувачів вищої освіти. Саме вони на своєму фронті дають можливість скинути негативний тягар думок, самостійно розібратися у своїх почуттях і знайти шлях та сили рухатися вперед.

Соціально-психологічна служба університету