Урочисте вручення дипломів магістра психології

26 січня 2024 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів «магістра» випускникам спеціальності 053 «Психологія» факультету спеціальної освіти, психології та соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Щирі слова привітання пролунали від декана факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, доктора педагогічних наук, професора Тетяни Опалюк, заступника декана з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, кандидата психологічних наук, доцента Наталії Панчук, голови екзаменаційної комісії, доктора психологічних наук, доцента кафедри загальної та практичної психології Наталії Гончарук, куратора Ps1-M22 групи, кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної та практичної психології Оксани Чайковської та ін.   Випускники також висловили щирі слова подяки на адресу викладачів факультету.
Вітаємо наших випускників із врученням дипломів та з отриманням освітнього ступеня магістра психології! Бажаємо всім оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Нехай таланить на професійній ниві!
                                                  Колектив кафедри загальної та практичної психології