«СТОП насильству»: просвітницький захід з елементами психологічного тренінгу

Соціально психологічною службою університету та викладачами кафедри загальної та практичної психології було проведено просвітницький захід з елементами психологічного тренінгу «СТОП насильству».

Мета – формування безпечного середовища, вільного від проявів насильства, своєчасне вявлення та запобігання домашньому насильству.
 У заході взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія. Під час зустрічі студенти змогли поділитись власним досвідом й обговорити способи протидії насиллю. Психологи надали корисну інформацію щодо ресурсів і послуг, які доступні для жертв насилля, зокрема це: телефонні гарячі лінії, центри допомоги, онлайнові платформи для підтримки.
 Створення комʼюніті, де здобувачі можуть відчувати підтримку та захищеність, відіграє ключову роль в попередженні насилля і його наслідків.