Звітна конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи в 2023 році

12-13 березня 2024 року відбулася звітна наукова конференція за підсумками науково-дослідної роботи викладачів, докторантів і аспірантів університету в 2023 році. В роботі конференції взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри загальної та практичної психології.

Працювала Підсекція Загальної та практичної психології. Під час роботи підсекції було заслухано 11 доповідей.
 За результатами проведення наукової конференції викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками НДР у 2023 році та дискусії було зроблено такі висновки:
– всі доповіді науково-педагогічних працівників кафедри загальної та практичної психології відзначались актуальністю, теоретичною та практичною значущістю;
– найкращими серед заслуханих доповідей визначено доповіді доктора психологічних наук Наталії Гончарук, кандидатів психологічних наук, доцентів Наталії Гоцуляк, Олександра Гудими, кандидата психологічних наук, старшого викладача Дениса Куриці та ін.;
– на перспективу усім викладачам кафедри продовжувати дослідження в руслі загальнокафедральної теми та своїх індивідуальних науково-дослідних тем; постійно брати участь у закордонних, міжнародних та всеукраїнських конференціях; публікувати результати своїх досліджень у наукових збірниках та журналах, включених до баз Web of Science і Scopus.
 Доповіді учасників виявилися цікавими, актуальними, відображали наукові дослідження та результати власної науково-дослідної діяльності.