Сертифікатна програма «Технології роботи з дітьми та дорослими в ситуації стресових і травматичних станів»

Метою програми є методична підготовка фахівців допоміжних професій із розвитку конструктивної взаємодії з ветеранами та членами їхніх родин.

У межах програми визначено такі завдання:
-Оволодіння базовими теоретичними знаннями про стрес, психічну травму та горювання у ситуації втрати близької людини;
-Вирізнення симптомів стресових та травматичних станів у дорослих та дітей;
-Розвиток навичок плекання особистісної резилієнтності та допомоги у формуванні стресостійкості інших;
-Здатність підтримувати конструктивну комунікацію з травмованими особами, надавати їм психоемоційну підтримку;
– Здатність приймати фахові рішення у складних і непередбачуваних умовах, адаптуватися до нових ситуацій та професійних викликів у роботі з травмованими особами та членами їх родин.
 Спікери програми – висококваліфіковані визнані експерти і практики. Після успішного проходження сертифікатної програми слухачі отримують сертифікат і додаток до нього.