Настановні конференції з практики

На кафедрі загальної та практичної психології відбулись настановні конференції з питань організації та проходження:
– виробничої психологічної практики для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 053 Психологія (Ps1-B19 групи). Термін проходження практики – з 07.11.2022 р. по 02.12.2022 р.;
– навчальної експериментально-дослідницької практики у сфері психології для підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня спеціальності 053 Психологія (Ps1-B20 групи). Термін проходження практики – з 14.11.2022 р. по 09.12.2022 р.

У конференціях взяли участь здобувачі вищої освіти Ps1-B19 та Ps1-B20 груп, завідувач кафедри загальної та практичної психології, доктор психологічних наук, професор Онуфрієва Л.А., доктор психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Гончарук Н.М., кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Чайковська О.М. та провідний фахівець навчального відділу Кукул В.О.
 Здобувачі вищої освіти ознайомились із завданнями і змістом практики, переліком звітної документації та ін.
 Під час настановних конференцій зі здобувачами вищої освіти проведено інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності.