Звітна конференція з експериментально-дослідницької практики у сфері психології

З 14.11.2022 по 09.12. 2022 року здобувачі вищої освіти Ps1-B20 групи проходили експериментально-дослідницьку практику у сфері психології на базі Кам’янець-Подільського ліцею № 13 Кам’янець-Подільської міської ради; Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хмельницької області; Кам’янець-Подільського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Турбота» Хмельницької області.

За результатами цієї практики 13 грудня 2022 року відбулась звітна конференція. До складу комісії із захисту практики було призначено Ліану Онуфрієву, завідувача кафедри загальної та практичної психології, доктора психологічних наук, професора; Наталію Гончарук, доктора психологічних наук, доцента; Оксану Чайковську, кандидата психологічних наук, доцента; Віру Кукул, провідного фахівця навчального відділу з практики.
 Під час виступів студенти поділилися своїми знаннями щодо специфіки роботи закладів, базових для проходження практики, презентували досвід впровадження інноваційних технологій психологічної роботи під час практики, висловили побажання щодо організації практики.