Настановна конференція з навчальної психологічної практики для здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія

02 лютого 2023 року відбулася настановна конференція зі здобувачами вищої освіти 2 курсу спеціальності 053 Психологія щодо проходження навчальної психологічної практики у період з 06 лютого до 03 березня 2023 року.

На конференції були присутні здобувачі вищої освіти 2 курсу денної форми навчання, завідувач кафедри загальної та практичної психології, доктор психологічних наук, професор Онуфрієва Л.А., доктор психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Гончарук Н.М., кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Чайковська О.М. та провідний фахівець навчального відділу Кукул В.О.
 Під час конференції було обговорено мету, завдання практики, а також детально проаналізовано оформлення супровідної документації навчальної психологічної практики.
 Здобувачі вищої освіти в дискусійній формі змогли поставити запитання та отримати відповіді щодо умов та можливостей проходження практики.