Моніторинг ОПП Психологія: дискусії зі стейкголдерами

У рамках моніторингу ОПП Психологія відбулася зустріч зі стейкголдерами спеціальності 053 Психологія. Серед роботодавців та партнерів – Кам’янець-Подільський ліцей №15 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області (адреса: м. Кам’янець-Подільський, проспект Грушевського, будинок 17). На зустрічі також були присутні викладачі кафедри загальної та практичної психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Засідання відбулося у теплій дружній атмосфері. Члени проєктної групи та педагоги на чолі з директором ліцею Чижевською Оксаною Михайлівною мали чудову нагоду поспілкуватися та обмінятися досвідом. Під час дискусії представники обох сторін продемонстрували своє бачення освітнього процесу за спеціальністю 053 «Психологія», що було надалі буде покладено у зміст оновленої освітньо-професійної програми. Щиро дякуємо шановній Чижевській Оксані Михайлівні за доречні рекомендації та побажання в руслі моніторингу ОПП спеціальності 053 Психологія ОС бакалавр та ОС магістр.