Зустрічі зі стейкголдерами з питань моніторингу ОПП Психологія

8 листопада 2023 р. відбулась зустріч гарантів і членів проєктної групи ОПП Психологія з головним спеціалістом Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради» Морозюком Сергієм Миколайовичем. Під час зустрічі обговорено питання удосконалення освітньої програми.

Сергій Морозюк висловив готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти, надавати їм можливість для проходження виробничих практик, створювати умови та надавати базу для виконання наукових досліджень. Активну дискусію викликало питання забезпечення відповідності програмних результатів навчання запитам сучасних закладів освіти.
Зустріч виявилась цікавою та корисною. Колектив кафедри загальної та практичної психології висловлює щиру вдячність за змістовну зустріч та цінні рекомендації щодо удосконалення практичної підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія ОС бакалавр та ОС магістр.
Колектив кафедри загальної та практичної психології щиро дякує шановному Морозюку Сергію Миколайовичу за активну співпрацю і слушні рекомендації та побажання при обговоренні ОПП спеціальності 053 Психологія ОС бакалавр та ОС магістр.