Сертифікатна програма «Психодіагностика та психокорекція травматичних та стресових станів»

Програма представлена для тих, хто прагне підвищити свій рівень фахової підготовки у контексті сучасного травмофокусованого консультування та психокорекції.

Завданнями програми є:
– Ознайомлення слухачів з теоретичними знаннями про стрес, психічну травму та горювання у ситуації втрати близької людини.
– Вирізнення слухачами симптомів стресових та травматичних станів у дорослих та дітей.
– Розвиток навичок плекання особистісної резилієнтності та допомоги у формуванні стресостійкості інших.
– Здатність підтримувати конструктивну комунікацію з травмованими особами, надавати їм психоемоційну підтримку.
– Навчання слухачів використовувати різноманітні методи та форми корекційної та консультативної роботи з дітьми та дорослими; володіння діагностичними методиками ПТСР та стресу.
Розроблений курс з сертифікатної програми у формі презентаційних і тренінгових матеріалів.