Моніторинг ОПП Психологія: пропозиції стейкголдерів

Актуальним завданням формування прикладних фахових компетентностей має співпраця із роботодавцями.Завдяки плідній співпраці зі стейкголдерами кафедрою загальної та практичної психології забезпечується поетапна практична підготовка майбутніх фахівців психологічної сфери.

У контексті цих завдань відбулась робоча зустріч викладачів кафедри з начальником відділу дошкільної та інклюзивної освіти Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Калинюк Євгенією Миколаївною.

У межах аналізу та моніторингу ОПП Євгенія Миколаївна висловила пропозиції, що стосуються вдосконалення дошкільної ланки освіти та психологічного супроводу дітей дошкільного віку. Особливу увагу нею було спрямовано на забезпечення психологічної роботи з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини через воєнні дії. Відповідно до цього її пропозиція стосувалась посилення психологічної роботи з питань психологічної реабілітації дошкільників, які входять до груп ризику.