День відкритих дверей

21 грудня 2019 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка проведено День відкритих дверей для випускників закладів загальної середньої освіти.
Заступник декана з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Дідик Н.М. наголосила на перевагах навчання на факультеті. Після офіційної частини викладачі кафедри загальної та практичної психології (завідувач – Онуфрієва Л.А.) та магістри спеціальності «Психологія» для випускників підготували цікаву та насичену програму. Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися із практичним інструментарієм психолога, продіагностувати свій особистісний тип, дізнатися перспективи майбутнього працевлаштування.
За бажанням майбутні абітурієнти пройшли пробне тестування з математики.