Випуск магістрів-психологів

17 січня 2020 року відбулось вручення дипломів «магістра» випускникам спеціальності «Психологія» факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Під час церемонії вручення багато теплих слів та щирих побажань почули на свою адресу випускники від декана факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології кандидата психологічних наук, доцента Співака В.А., куратора кандидата психологічних наук, доцента Славіної Н.С. та ін. Випускники також висловили щирі слова подяки на адресу викладачів факультету.
    Вітаємо випускників, їхніх рідних та друзів із отриманням дипломів «магістра» та завершенням важливого етапу у житті! Бажаємо, щоб сьогоднішні здобутки дали початок багатьом успішним особистісним та діловим проєктам.