V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми психології особистості на європейському просторі»

АвторЧайковська Оксана

V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми психології особистості на європейському просторі»

    14 лютого 2020 року проведено V Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми психології особистості на європейському просторі», у якій взяли участь 120 учасників з України та із-за кордону (Республіка Польща, Словацька Республіка, Республіка Білорусь). За результатами конференції кожен учасник отримав сертифікат, програму та збірник матеріалів:
  Актуальні проблеми психології особистості на європейському просторі, 14 лютого 2020 р. : Матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції / за ред. С.Д. Максименка, Л.А. Онуфрієвої. Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2020. 106 с. – Укр., рос., польс.
    У матеріалах V Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми психології особистості на європейському просторі», підготовлених у рамках діючих міжнародних науково-дослідних проєктів: «Дослідження актуальних проблем особистості на сучасному європейському просторі» та «Актуальні проблеми психології становлення особистості професіонала та розвитку міжособистісних взаємин у сучасних українсько-білоруських дослідженнях», окреслено актуальні проблеми сучасної психології, висвітлено теоретико-методологічні і практичні підходи щодо становлення й розвитку особистості професіонала та міжособистісних взаємин; представлено широкий спектр наукових розробок українських, польських і білоруських дослідників.

 

Про автора

Чайковська Оксана editor