Звітна конференція за підсумками виробничої практики на посаді психолога

11 листопада 2021 р. відбулася звітна онлайн-конференція за підсумками виробничої практики на посаді психолога здобувачів вищої освіти ОС “Магістр” заочної форми навчання.
  Виробнича практика проходила на базі об’єднаного навчально-тренувального центру Сил підтримки ЗСУ (м. Кам’янець-Подільський), навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» Кам’янець-Подільської СЗОШ № 5, «Дім Милосердя» (м. Чортків, Тернопільська обл.), Іллінецького ліцею Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області та ін.
  Під час звітної конференції студенти звітували про роботу, яку було проведено під час практики, презентували свої практичні досягнення, обговорили основні проблеми проходження практики та висловили свої пропозиції щодо удосконалення її проведення.