Подяка психологам соціально-психологічної служби К-ПНУ від командира Добровольчого формування Кам’янець-Подільської територіальної громади № 1

Командир «Добровольчого формування Кам’янець-Подільської територіальної громади №1» В.Г. Баранов висловлює щиру подяку ректору    К-ПНУ, професору Сергію Копилову за сприяння в залучені працівників університету – кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної та практичної психології Оксани Логвіної та кандидата психологічних наук, cтаршого викладача кафедри загальної та практичної психології Юлії Данчук в організації та проведені професійно-психологічного відбору кандидатів у «Добровольче формування Кам’янець-Подільської міської територіальної оборони №1» .
Разом до перемоги!
Слава Україні!