Вийшов у світ черговий випуск №56 збірника наукових праць «Проблеми сучасної психології»

АвторЧайковська Оксана

Вийшов у світ черговий випуск №56 збірника наукових праць «Проблеми сучасної психології»

  Опубліковано черговий випуск №56 рецензованого видання Збірника наукових праць «Проблеми сучасної психології» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, включеного до Переліку наукових фахових видань України, Категорія «Б», психологічні спеціальності – 053 відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 року №1643 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 16 грудня 2019 року та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України».
  У випуску опубліковано 10 статей науковців із різних закладів вищої освіти і наукових установ України.
  Збірник наукових праць висвітлює актуальні проблеми сучасної психології. У випуску представлено широкий спектр наукових розробок вітчизняних і закордонних дослідників; здійснено аналіз проблем, умов і труднощів психічного розвитку, вікових та індивідуальних особливостей становлення особистості й психології навчання та ін.
  Збірник наукових праць адресується професійним психологам, докторантам і аспірантам, усім тим, хто цікавиться сучасним станом розвитку психологічної науки.
 Із пропонованим випуском і виданням можна ознайомитись на його сайті: http://journals.uran.ua/index.php/2227-6246
 Усі статті рецензованого видання випуску №56 подано англійською мовою, що сприятиме ширшому та швидшому доступу до його контенту закордонних науковців.
Collection of Research Papers ”Problems of Modern Psychology” / [Scientific Editing by S. Maksymenko & L. Onufriieva]. Kamianets-Podilskyi, 2022. Issue 56. 212 p.
Збірник наукових праць ”Проблеми сучасної психології” / [за наук. ред. С.Д. Максименка, Л.А. Онуфрієвої]. Кам’янець-Подільський, 2022. Вип. 56. 212 с.
Періодичність видання – поквартально, отже, це вже другий випуск збірника у поточному 2022 році.
Наступний випуск №56, який заплановано на третій квартал 2022 року відповідно до періодичності видання, знаходиться на рецензуванні.
 У цьому році це вже другий випуск Збірника наукових праць «Проблеми сучасної психології» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, який вийшов в умовах воєнного стану.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
                             Світлана МИРОНОВА, доктор педагогічних наук, професор,   проректор з наукової роботи

Про автора

Чайковська Оксана editor